FOTO/ Zbardhet vendimi i plotë i Gjykatës, ja pse nuk u regjistruan zgjedhje për kreun e FSHF-së

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 2, 2018 | 13:55

FOTO/ Zbardhet vendimi i plotë i Gjykatës, ja pse nuk u regjistruan zgjedhje për kreun e FSHF-së

Gjykata e Tiranës, nëpërmjet një vendimi të bërë publik pak ditë më parë, vendosi të mos e regjistrojë rezultatin e zgjedhjeve për president të FSHF-së të mbajtur më 7 shkurt.

duka

Në dokumentacionin e bërë publik nga vet gjykata pretendohet  për parregullsinë dhe shkeljet në procesin e votimit. Gjykata e Tiranës i ka kërkuar FSHF-së të bëjë regjistrimin e personave juridikë të cilët votuan në Asamble.

6

1

5 4 3 2

www.minuta90.com