FOTO/ Zaniolo realizon “supergol”, futbollisti i Romës zyrtarizon lidhjen me “fiksimin” e Nejmarit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 20, 2021 | 18:01


FOTO/ Zaniolo realizon “supergol”, futbollisti i Romës zyrtarizon lidhjen me “fiksimin” e Nejmarit

Prej ditësh qarkullonin zëra se futbollisti Nikolo Zaniolo dhe modelja Kiara Nasti kishin nisur një romancë.

zaniolo-chiara-nasti

Por, tashmë këto nuk janë më vetëm thashetheme, pasi çifti e ka bërë zyrtare lidhjen dhe është shfaqur në publik, me anë të fotove në rrjetet sociale.

chiara-nasti-zaniolo-stanno-insieme

Disa ditë më parë modelja kishte përfunduar edhe në shënjestrën e brazilianit Nejmar, ky i fundit i kishte dhënë sinjalet e flirtit me bukuroshen duke u dhënë “pëlqime” fotove të nxehta që italiania kishte postuar në “Instagram”.

Zaniolo Nejmar

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/