FOTO/ Ylli i Mançester Sitit bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 16, 2023 | 14:52

FOTO/ Ylli i Mançester Sitit bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës

Ylli i Mançester Sitit, Ilkai Gundogan është bërë baba. Bashkëshortja e tij Sara ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë Kais.

Ilkay Gundogan3

27 vjeçarja publikoi lajmin në rrjetet sociale mbrëmjen e së mërkurës, disa orë pasi ata mirëpritën në jetë djalin.Ilkay Gundogan

Ajo postoi foto të saj dhe futbollistit teksa mbajnë djalin në krah, si edhe një imazh të foshnjës.

sara1

“Dashuria jonë është këtu. Kais Gündoğan 15.03.23″, shkroi ajo. Klubi i Mançester Sitit, komentoi: “Urime! 💙”.

sara2

Modelja dhe prezantuesja, Sara, zbuloi në nëntor se ishte në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin Gundogan. Lajmi erdhi 5 muaj pasi çifti u martuan.

sarasara3Ilkay Gundogan1PANORAMASPORT.AL