FOTO/ Xheorxhina Rodrigez nuk ndalet, poza seksi nga palestra

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 29, 2019 | 13:10


FOTO/ Xheorxhina Rodrigez nuk ndalet, poza seksi nga palestra

Xheorxhina Rodrigez vijon të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Bashkëshortja e Kristiano Ronaldos është shumë aktive në rrjetet sociale dhe në “Instagram” regjistron më shumë se 14 milionë fansa. 

Xheorxhina

Modelja bukuroshe me origjinë nga Argjentina së fundmi ka menduar të postojë në rrjetin social një foto nga palestra, ku shfaqet më në formë se kurrë duke nxjerrë në pah trupin e saj seksi.

559 6665 Xhorxhina5 Xheorxhian Ronaldo

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com