FOTO/ Xhakën e zë gjumi në autobus, Ajeti nuk e lë rehat

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 13, 2018 | 13:59

FOTO/ Xhakën e zë gjumi në autobus, Ajeti nuk e lë rehat

Ekipi i Bazelit ndodhet në Spanjë ku po kryen fazën përgatitore dimërore. Aty ndodhen edhe dy lojtarët shqiptarë, Taulant Xhaka dhe Albian Ajeti. Ajeti është një ndër ata futbollistë që janë tepër aktiv në rrjetet sociale. Ai ka postuar një foto përgjatë ditës së sotme, ku duket mesfushori i Kombëtares,…

Ekipi i Bazelit ndodhet në Spanjë ku po kryen fazën përgatitore dimërore. Aty ndodhen edhe dy lojtarët shqiptarë, Taulant Xhaka dhe Albian Ajeti.

Taulant-Xhaka1

Ajeti është një ndër ata futbollistë që janë tepër aktiv në rrjetet sociale. Ai ka postuar një foto përgjatë ditës së sotme, ku duket mesfushori i Kombëtares, Taulant Xhaka, duke fjetur gjumë në autobus.

xhaka

Sulmuesi i ka shkrepur një foto dhe e ka postuar në “Instagram”, duke shkruar në anglisht “Natën e mirë Tauli”.


www.minuta90.com