FOTO/ Xhakën e zë gjumi në autobus, Ajeti nuk e lë rehat

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 13, 2018 | 13:59

FOTO/ Xhakën e zë gjumi në autobus, Ajeti nuk e lë rehat

Ekipi i Bazelit ndodhet në Spanjë ku po kryen fazën përgatitore dimërore. Aty ndodhen edhe dy lojtarët shqiptarë, Taulant Xhaka dhe Albian Ajeti.

Taulant-Xhaka1

Ajeti është një ndër ata futbollistë që janë tepër aktiv në rrjetet sociale. Ai ka postuar një foto përgjatë ditës së sotme, ku duket mesfushori i Kombëtares, Taulant Xhaka, duke fjetur gjumë në autobus.

xhaka

Sulmuesi i ka shkrepur një foto dhe e ka postuar në “Instagram”, duke shkruar në anglisht “Natën e mirë Tauli”.


www.minuta90.com