FOTO/ Volejbollistja e Kombëtares shqiptare, gati për eventin “Miss Universe 2019”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 3, 2019 | 10:05


FOTO/ Volejbollistja e Kombëtares shqiptare, gati për eventin “Miss Universe 2019”

Volejbollistja e ekipit tonë kombëtar, Cindy Marina, përveç sukseseve në sport shkëlqen edhe jashtë parketit.

Cindy Marian 

21-vjeçarja pasi triumfoi në eventin e bukurisë “Miss Universe Albania 2019”, tashmë është gati për një tjetër event akoma edhe më të rëndësishëm.

MIS UNIVERSE

Organizatorja bukuroshe do të marrë pjesë në aktivitetin “Miss Universe 2019” që do të mbahet më 8 dhjetor në SHBA.

Cindy

Mes 90 vajzave më të bukura të globit bën pjesë edhe Cindy Marina, e cila do të kërkojë një tjetër sukses.

cindy morinaa111

Kujtojmë se në vitin 2018 Marina ishte e pjesë e përfaqësueses kuqezi të rrjetës, që arriti të fitonte medalje bronzi në Europa League.

cindy marina3 cindy marina4 cindy marina cindy marina1

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com