FOTO + VIDEO/ Pamje spektakolare nga Gjeorgjia, luhet futboll në kështjellë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 15, 2020 | 10:50


FOTO + VIDEO/ Pamje spektakolare nga Gjeorgjia, luhet futboll në kështjellë

Të gjithë adhuruesit e futbollit janë ndeshur me panorama nga më të ndryshmet të stadiumeve apo fushave sportive në mbarë botën. 

i0gn1qurusg41

Por këtë herë një pamje mjaft interesante vjen nga kategoria e pestë në Gjeorgji. Skuadra FC Kvareli Duruji i luan ndeshjet e saj në oborrin e një kështjelle antike. Këto imazhe menjëherë u bënë virale edhe në rrjetet sociale.

86232601_2658072991090764_8836948597963489280_o 86292212_2658441597720570_4028362522565279744_o 10710480_1576966605868080_5917017443865476480_o

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com