FOTO/ Vepron njësoj si te Tirana, Legia zbulon vendimin e marrë nga Muçi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 24, 2021 | 23:56


FOTO/ Vepron njësoj si te Tirana, Legia zbulon vendimin e marrë nga Muçi

Ernest Muçi u largua para pak ditëve nga Tirana, teksa vendosi të vazhdojë karrierën në Poloni, te skuadra e Legias së Vrashavës.

legia muci

Sulmuesi shqiptar u prezantua te kjo skuadër dhe tashmë ka zgjedhur edhe numrin që do të mbajë mbi shpinë.

Muçi ka zgjedhur të mbajë numrin 20 në fanellë, teksa kjo ëhstë zbuluar nga vetë Legia, nëpërmjet faqes zyrtare, ku ka postuar fanellën e lojtarit, me numrin 20 poshtë emrit. Të njëjtin numër Muçi mbante edhe te Tirana dhe ka vendosur që të njëjtën gjë të bëjë edhe te Legia.

bandicam 2021-02-24 16-57-06-660

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/