FOTO/ Vanda Nara nuk përmbahet, ekspozon tatuazhin pranë vendit intim dhe “tërbon” ndjekësit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 17, 2020 | 20:18

FB Gossip LAJMI KRYESOR Të fundit

FOTO/ Vanda Nara nuk përmbahet, ekspozon tatuazhin pranë vendit intim dhe “tërbon” ndjekësit

Vanda Nara njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale, të cilat shpesh herë nuk nguron t’i ndajë me fansat e saj.

NARA

Të njëjtën gjë partnerja e sulmuesit Mauro Ikardi ka bërë edhe së fundmi, teksa me foton e postuar në “Instagram”, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Nara ka postuar një fotot poshtë kullës “Eiffel”, me të cilën ka çmendur fansat e saj. Ajo ka nxjerrë tatuazhin e saj aty, i cili është një dallëndyshe dhe ndodhet shumë pranë vendit intim.

VANDA NARA

Pikërisht kjo i ka çmendur ndjekësit e saj, të cilët nuk i kanë kursyer pëlqimet dhe komentet e shumta.

vanda nara

Vanda Nara

vanda nara 2

vanda nara

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com