FOTO/ Vanda Nara në aksion, shfaq tatuazhin në zonën intime

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 26, 2019 | 16:31


FOTO/ Vanda Nara në aksion, shfaq tatuazhin në zonën intime

Vanda Nara ka provokuar sërish ndjekësit e saj në “Instagram” me veshjen e saj në emisionin sportiv “Tiki Taka”. Por, provokimet ajo nuk i la anash edhe kësaj here, duke e pasur një pjesë të trupit të zbuluar. 

Vanda

Ndërkaq, komplimentet nga më të ndryshmet nuk munguan për të në rrjetin social “Instagram” për tatuazhin në pjesën intime të trupit.

Vanda555

Vanda3

Vanda Vanda hot vanda vanda 2 Vanda Tiki-Taka Vanda Nara nudo

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com