FOTO/ Valentino Rosi “ngushëllohet” me të fejuarën, “Doktori” festë suprizë për njeriun e zemrës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 15, 2020 | 15:02


FOTO/ Valentino Rosi “ngushëllohet” me të fejuarën, “Doktori” festë suprizë për njeriun e zemrës

Ndonëse kohët e fundit nuk po kalon momente të mira në pistë, jeta jashtë Moto GP-së po shkon më së miri për Valentino Rosin. Piloti italian po shijon romancën me të fejuarën e tij, Françeska Sofia.
rosiiii f7f57c2432c7b54b6c4df8ff942da606

Kjo e fundit sapo ka mbushur 26 vjeç. Me rastin e datëlindjes, “doktori” ka organizuar një festë surprizë për njeriun e zemrës.

franceska

11111111111111

444444444444444

rosi

itali
rosiiii
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com