FOTO/ “Urime dhe mirëserdhe”, shoku i vjetër i Vlahoviç e mirëpret serbin nga…spitali

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 28, 2022 | 18:08


FOTO/ “Urime dhe mirëserdhe”, shoku i vjetër i Vlahoviç e mirëpret serbin nga…spitali

Zyrtarizimi i Vlahoviç drejt Juventus mbetet vetëm çështje orësh, por duket se shoku i tij i vjetër nga Fiorentina, Frederiko Kieza, nuk ka mundur të presë dot pa i uruar mirëseardhjen serbit.

kieza vlahovic

Kieza, i cili ndodhet ende në spital pas operacionit që kreu para pak ditësh, ka uruar Vlahoviçin për 22-vjetorin e tij të lindjes ku dhe i shkruan “mirëserdhe”.

Italiani nuk mund të luaj dot këtë sezon me sulmuesin e ri, por dyshja mezi pritet të shihet në fushë nga tifozët e Juventusit sezonin e ardhshëm.

kieza

PANORAMASPORT.AL