FOTO/ Uniforma e re e gjigantit të futbollit, shikoni se si tallen fansat në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 28, 2020 | 23:08


FOTO/ Uniforma e re e gjigantit të futbollit, shikoni se si tallen fansat në rrjetet sociale

Fanela e dytë e Arsenalit për sezonin 2020-2021 është kthyer në shënjestrën e ndjekësve në rrjetet sociale.

arsenal

Disa e kanë krahasuar uniformën e dytë të “Topçinjve” me personazhin e Patrik Bejtmanit, një investitor që kthehet në vrasës serial në filmin “American Psycho”, ndërsa dikush tjetër ka bërë shaka se ngjan sikur të jesh përballur në një raund me boksierin Tajson Fjuri.

Ndërsa ka patur dhe persona të tjerë që nuk kanë parë impaktin të filmave horror apo të dhunshëm te kjo fanelë duke e krahasuar me akulloret me shije luleshtrydheje.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com