FOTO/ Uanda Nara “ngre” temperaturat në mes të janarit, i vë flakën Instagramit me postimet e fundit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 23, 2023 | 21:48

FOTO/ Uanda Nara “ngre” temperaturat në mes të janarit, i vë flakën Instagramit me postimet e fundit

Ish-partnerja e qendërsulmuesit Mauro Ikardi, Uanda Nara ka ndezur sërish rrjetin me fotot e fundit.

Collage Maker-23-Jan-2023-09.38-PM

Ajo ndodhet me pushime në një vend ekzotik, teksa nuk kanë munguar postimet e saj të shumta. E veshur me bikini në ngjyrë të zezë Uanda ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram.

Në një foto tjetër, bukuroshja argjentinase ka nxjerrë në pah të pasmet e saj teksa qëndron shtirë dhe merr rreze dielli.

Ndjekësit e saj nuk kanë qëndruar të qetë, teksa kanë komentuar pafund dhe pëlqimet ishin gati 500 mijë.

8babdae9-f70e-4e11-a48d-a7cca5ab9916 974880e1-1058-489b-8953-bcea8e7e3b4e


View this post on Instagram

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

PANORAMASPORT.AL