FOTO/ U përjashtua nga Çarlton, modeles që shet foto “hot” i mungon…futbolli

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 28, 2022 | 17:41


FOTO/ U përjashtua nga Çarlton, modeles që shet foto “hot” i mungon…futbolli

Ish-futbollistja e Çarlton, Madalen Rajt, u përjashtua nga ish-klubi i saj pas një skandali që ishte pjesë në 2019. Tani ajo ka zgjedhur një rrugë tjetër, larg futbollit, duke shitur foto seksi.

pjimage - 2022-01-28T173733.912

Vitin e kaluar, Rajt u bë pjesë në një faqe web-i ku shet foto për të fituar para. Në një intervistë për SunSport, ajo tregon fitimet e saj që nga momenti që ka filluar të shesë fotot e saj “hot” në internet.

Rajt ka thënë se deri tani ajo ka fituar një shumë prej 500 mijë paund në vit vetëm nga kjo gjë.

Gjithsesi 23-vjeçarja është e penduar për atë skandal që e la jashtë futbollit dhe po mendon ende për tu rikthyer sërish në fushë.

madalen rajt

afhd

gjs

sgj

ykt

haskjfhkaf

PANORAMASPORT.AL