FOTO/ U largua nga Tirana para dy ditësh, shfaqet Dede. Ja ku ndodhet ish-trajneri bardheblu

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 27, 2021 | 23:54


FOTO/ U largua nga Tirana para dy ditësh, shfaqet Dede. Ja ku ndodhet ish-trajneri bardheblu

Ish-trajneri i Tiranës, Nevil Dede është parë sot në kompleksin “Internacional” ku do të luhet ndeshja gjysmëfinale e Kupës së Shqipërisë Partizani U-19 – Tirana U-19.
u19
Nevil Dede (d) dhe trajneri i Tiranës U-19 Gentian Stojku (m) në kompleksin “Internaciona” ditën e sotme

Ish-tekniku bardheblu dhe ish-trajenri i Shqipërisë U-19 është parë në shoqërinë e kolegut Gentian Stojku, i cili drejton Tiranën U-19.

Dede u largua në mënyrë të papritur ditën e hënë 10-15 minuta para fillimit të ndeshjes Tirana-Laçi.

PANORAMASPORT.AL