FOTO/ U bë tifoze e Juventusit nga “magjitë” e Del Pieros, ja kush është bukuroshja që po “çmend” Italinë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 22, 2018 | 16:59

FOTO/ U bë tifoze e Juventusit nga “magjitë” e Del Pieros, ja kush është bukuroshja që po “çmend” Italinë

Diana Tinari është padyshim një nga tifozët më të zjarrta dhe më besnike të Juventusit. Modelja bukuroshe është bërë tifozë nga magjitë e legjendës juventine, Alesandro Del Piero dhe nuk e ka ndërruar më ekipin e saj.

42473438_253595908632690_2927729689639545256_n

Ndërsa që nga mbërritja e Ronaldos te bardhezinjtë ajo ka qenë e pranishme në çdo ndeshje në këtë sezon duke shkëlqyer në shkallët e impiantit “Allianz Stadium. Duket se Tinari është një konkurrente e Xheorxhina Rodrigezit për sa i përket bukurisë së femrave në Itali.

bandicam 2018-10-22 16-57-42-831 bandicam 2018-10-22 16-57-28-921 bandicam 2018-10-22 16-57-21-293 bandicam 2018-10-22 16-57-14-344

www.minuta90.com