FOTO/ Trishtim në rrugët e qyteteve argjentinase për vdekjen e Maradonës, ja si përjetohet ndarja nga jeta e idhullit të tyre

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 25, 2020 | 22:46


FOTO/ Trishtim në rrugët e qyteteve argjentinase për vdekjen e Maradonës, ja si përjetohet ndarja nga jeta e idhullit të tyre

Ka trishtim në rrugët e Argjentinës për idhullin e tyre Diego Armando Maradona.

argentina

Qytetarët argjentinas nuk e kanë pritur aspak mirë këtë lajm ku mediat vendase raportojnë foto të njerëzve në rrugë që janë të përlotur për ndarjen nga jeta të ish-kampionit të madh të futbollit botëror.

argentina 1

argentina 2

argentina 3

argentina 4

argentina 5

argentina 6

argentina 7

argentina 8

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/