FOTO/ Tremben tifozët e Laçit, Nuabueze përfundon në Torino

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 17, 2020 | 23:53


FOTO/ Tremben tifozët e Laçit, Nuabueze përfundon në Torino

Kirian Nubueze përfundon në Torino, e megjithatë nuk ka vend për panik.

Nuabueze

Sulmuesi do të vazhdojë të jetë i Laçit, ndonëse i ka trembur jo pak tifozët me videon që ka postuar nga Italia në rrjetet sociale. Nigeriano-amerikani ka shkuar për të bërë një ndërhyrje në sy, pasi ka marrë leje nga klubi.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com