FOTO/ “Topless” në brigjet e Mikonos, ish-muza e Botërorit dhuron shou me postimet e fundit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 21, 2022 | 15:53


FOTO/ “Topless” në brigjet e Mikonos, ish-muza e Botërorit dhuron shou me postimet e fundit

Luçia Javorçekova mbetet gjithnjë në qendër të vëmendjes.

22

Modelja sllovake është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, teksa vetëm në “Instagram” regjistron rreth 2.5 milionë fansa.

Nëse vite më parë u bë e famshme për publikun si një prej muzave më seksi në Kampionatin Botëror të futbollit, “Rusi 2018”, tashmë ajo vijon t’i “ngrejë” temperaturat me video dhe foto në rrjetet sociale, ndërsa së fundmi shfaqet në Mikonos.

1

2

3

23

121

PANORAMASPORT.AL