Foto toples para pasqyrës, bashkëshortja e sulmuesit të famshëm “tërbon” fansat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 15, 2020 | 17:53


Foto toples para pasqyrës, bashkëshortja e sulmuesit të famshëm “tërbon” fansat

Bashkëshortja e sulmuesit Çiçarito, Sara Kohan, ka rrëmbyer sërish skenën e mediave rozë. Bukuroshja e lindur në Amerikë, i ka tërbuar ndjekësit e saj në Instagram, duke publikuar një foto toples para pasqyrës.

sARA56

Edhe pse Sara është bërë nënë, duke sjellë në jetë djalin e saj, vazhdon të jetë në formë, teksa linjat e saj janë thuajse perfekte. Kjo nuk është hera e parë që bukuroshja amerikane, ndan me fansat e saj në rrjetet sociale, foto të nxehta.

sARA

Kjo gjë është e vërtetuar lehtësisht, mjafton të futeni në “Instagramin” e saj personal dhe do të gjeni foto të shumta, ku ajo ekspozon trupin e saj superseksi.

sARA65

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com