FOTO/ Topin në vrimë nga 135 metra, Paige Spiranac dhuron… shou

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 8, 2021 | 10:57


FOTO/ Topin në vrimë nga 135 metra, Paige Spiranac dhuron… shou

Lojtarja amerikane e golfit, Paige Spiranac, është bërë së fundmi protagoniste e një gjuajtjeje spektakolare gjatë një eventi për bamirësi.

PAIGE SPIRANAC

28-vjeçarja realizoi me sukses një goditje duke e futur topin në vrimë nga një distancë prej rreth 135 metrash. Kujtojmë që përveçse një lojtare golfi, Paige është gjithashtu një modele shumë e suksesshme.

PAIGE SPIRANAC 1

Ajo regjistron 3.2 milionë fansa në “Instagram”, teksa ndan rregullisht për ta foto shumë provokuese.

PAIGE SPIRANAC 2

PAIGE SPIRANAC 3

PAIGE SPIRANAC 4

PAIGE SPIRANAC 5

PAIGE SPIRANAC 6

PAIGE SPIRANAC 7

PAIGE SPIRANAC 8

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/