FOTO/ Tifozja e zjarrtë nuk i beson syve, i tregon gjoksin Bekamit, por legjenda angleze…

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Korrik 12, 2018 | 22:53

FOTO/ Tifozja e zjarrtë nuk i beson syve, i tregon gjoksin Bekamit, por legjenda angleze…

Dejvid Bekam ishte pjesë e një feste në Majemi ku shumë të ftuar po shikonin ndeshjen gjysmëfinale mes Kroacisë dhe Anglisë. Sidoqoftë, udhëtimi i Bekamit deri brenda në event, nuk ka kaluar pa surpriza.

4E29F87700000578-0-image-a-76_1531405791975

Një femër e cila po udhëtonte me makinë, siç duket edhe tifozë e madhe e Bekamit, nuk mund ta besonte që aty pranë rrugës, ishte Dejvid Bekam. Ajo doli nga dritarja dhe ngriti bluzën e saj, duke i treguar gjoksin legjendës angleze, dhe e mori të gjithë vëmendjen e të pranishmëve në rrugë.

Gjithsesi, Bekam e kaloi pa bërë shumë reagime këtë moment, teksa vazhdoi brenda në festë.

bekam

4E29F88300000578-5946953-image-a-77_1531406499289

4E29F88F00000578-5946953-image-a-78_1531406566319


www.minuta90.com