FOTO/ Tifozët nderojnë Fadil Vokrrin, koreografi speciale në minutën e 9-të

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 10, 2018 | 21:22

FOTO/ Tifozët nderojnë Fadil Vokrrin, koreografi speciale në minutën e 9-të

Në ndeshjen mes Kosovës dhe Ishujve Faroe, që po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, e vlefshme për Ligën e Kombeve, një tifozët i kanë kushtuar një koreografi të veçantë ish-presidentetit të FFK-së, Fadil Vokrri, të ndarë nga jeta pak muaj më parë.

vokrri-2_1536605776-2791211

Në minutën e 9-të të takimit, tifozët dardanë shpalosën një koreografi me foton e Vokrrit, si dhe mbishkrimin “Our Hero”(Heroi ynë), si dhe me shumë numra 9-të, numër që e ka mbajtur mbi shpinë edhe gjatë karrierës.

atmosfera-3_1536605705-3131490

www.minuta90.com