FOTO/ Tifozët e Teutës si ata të Dinamos së Zagrebit, shikoni çfarë bëjnë në këtë situatë të vështirë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 25, 2020 | 15:40

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Teuta

FOTO/ Tifozët e Teutës si ata të Dinamos së Zagrebit, shikoni çfarë bëjnë në këtë situatë të vështirë

E gjithë bota po përballet me një situatë shumë të vështirë në këto kohë, për shkak të Koronavirusit që ka prekur shumë persona dhe iu ka marrë jetën shumë prej tyre.

90782648_565628577389186_1790735929158139904_n

Të shumtë janë personat që po japin ndihmat e tyre, për të lehtësuar sadopak këtë situatë për njerëzit që janë në nevojë. Një gjest shumë të mirë ka bërë edhe tifogrupi i Teutës “Djemtë e Detit”.

90631363_215954586172838_6871865961847193600_n

Këta të fundit kanë bërë pazar për moshën e tretë dhe ia u kanë dërguar atyre në shtëpitë e tyre.

Një gjest ky shumë i mirë nga tifozët durrsakë, teksa të njëjtën gjë bënë edhe tifozët e Dinamo Zagrebit pak ditë më parë, kur braktisën shtëpitë e tyre dhe dolën të ndihmonin të tjerët, pas dy situatave të vështira siç ishte tërmeti dhe Koronavirusi.

90815008_793944897794169_7371379918321483776_n 90819897_213683976508384_790402191532752896_n

ZAMIR QYPI-PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com