FOTO/ Tifozët e Lacios “thumba” Panuçit pas shkarkimit: Kush lë një lacial në shtëpi…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 23, 2019 | 18:25


FOTO/ Tifozët e Lacios “thumba” Panuçit pas shkarkimit: Kush lë një lacial në shtëpi…

Shkarkimin e Kristian Panuçit nga posti i trajnerit të Kombëtares Shqiptare, nuk kishin si ta linin pa kaluar as tifozët e Lacios.

panuci strakosha

Një nga portalet e klubit kryeqytetas, thumbon ish-lojtarin e Romës, Panuçin, që la pa grumbulluar Tomas Strakoshën, me arsyetimin se nuk mund të vinte në kohë në grumbullimin e ekipit përfaqësues.

Portali “since1900.it”, një “shtëpi virtuale” e tifozëve të Lacios, vendos një titull ironik në lidhje me komunikimin e FSHF-së, për shkarkimin e Panuçit: “Kush lë një lacial në shtëpi, shkon në shtëpi. Shkarkohet Panuçi”

Capture
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com