FOTO/ Te njëra këmbë flamurin e Shqipërisë, te tjetra stema e Barcelonës. Rei Manaj prezanton…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 8, 2021 | 23:22


FOTO/ Te njëra këmbë flamurin e Shqipërisë, te tjetra stema e Barcelonës. Rei Manaj prezanton…

Rei Manaj po zhvillon një sezon të mirë me Barcelonën B, teksa deri tani ka arritur të shënojë 9 herë. Formën e mirë, sulmuesi lushnjar e ka treguar edhe te Kombëtarja, ku në ndeshjet e muajit mars, ia doli të gjejë gjithashtu rrugën e rrjetës, në fitoren 2-0 ndaj San Marinos.

Rei Manaj festa e golit

Shqipëria dhe Barcelona, duket se kanë një vend të veçantë për Manajn. Këtë sulmuesi e tregon nëpërmjet një postimi të bërë në profilin e tij, ku ka prezantuar mbrojtëset, tek të cilat duket se te njëra është stema e Barcelonës dhe Manaj, ndërsa te tjetra është përsëri Manaj, por këtë herë me flamurin e Shqipërisë.

Futbollisti e ka ndarë këtë me ndjekësit në faqen e tij, për të treguar edhe rëndësinë që ka Barcelona dhe Shqipëria për të.

man

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/