FOTO/ Të gjithë e duan Rafinjën, por vëmendjen dhe unazën e merr bukuroshja seksi që ka në krah

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 3, 2022 | 12:44


FOTO/ Të gjithë e duan Rafinjën, por vëmendjen dhe unazën e merr bukuroshja seksi që ka në krah

Kjo verë do të jetë shumë e ngjeshur për sulmuesin brazilian, Rafinja. Futbollisti i Lids Junajtid është një ndër futbollistët më të kërkuar, me Rafinjën që ka vetëm luksin të zgjedhë mes Çelsit, Arsenalit dhe Barcelonës.

Collage Maker-03-Jul-2022-12.41-PM

Por në pritje për të bërë hapin e madh të karrierës, 25-vjeçari është totalisht i përqendruar te bukuroshja seksi që ka në krah, Natalia Rodrigues, së cilës i ka bërë propozimin për martesë, në ditën e lindjes.

Çifti pas disa ditësh pushime në Ibiza tashmë ka udhëtuar në Doha (Katar), nga ku Natalia është thjesht mahnitëse me format e saj dhe fotot që ka ofruar për diçka më shumë se 40 mijë ndjekësit në rrjetet sociale.

1

0

3

2

PANORAMASPORT.AL