FOTO/ Talenti i Realit i “fiksuar” pas këngëtares shqiptare, shikoni veprimin e yllit madrilen

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 18, 2021 | 23:49


FOTO/ Talenti i Realit i “fiksuar” pas këngëtares shqiptare, shikoni veprimin e yllit madrilen

Duket se talenti i Realit të Madridit, Vinicius Junior nuk dorëzohet lehtë për reperen nga Kosova, Tajna.

tayna1

Pas një video-live që kishte paralajmëruar Tajna, Vinicius Junior i ishte bashkuar kësaj videoje Live dhe i kishte komentuar me një “e-moji”.

vinicius jr

Nuk dihet ende nëse këngëtarja nga Kosova me yllin e madrilenëve kanë diçka së bashku, por këto komente duket sikur midis tyre ka lindur diçka.

PANORAMASPORT.AL