FOTO/ Tajson shfaqet i ulur ne një karrige me rrota, ja çfarë ka ndodhur me legjendën e boksit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 18, 2022 | 14:28


FOTO/ Tajson shfaqet i ulur ne një karrige me rrota, ja çfarë ka ndodhur me legjendën e boksit

Një foto e legjendës së boksit, Majk Tajson është bërë virale në rrjetet sociale në orët e fundit.

Collage Maker-18-Aug-2022-01.02-PM

56-vjeçari është fotografuar i ulur në një karrige me rrota në aeroportin e Majemit duke pozuar dhe firmosur autografe për fansat e pranishëm.

Tajson vuan prej kohësh nga problemet me nervin shiatik me mjekët që i kanë kërkuar të përdorë këtë karrige me rrota për të lëvizur derisa të riaftësohet përsëri.

34535

2312

76576

PANORAMASPORT.AL