FOTO/ Surprizë e veçantë në San Siro, futbollisti i Interit ndjek nga tribuna ndeshjen e Milanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 22, 2021 | 21:11


FOTO/ Surprizë e veçantë në San Siro, futbollisti i Interit ndjek nga tribuna ndeshjen e Milanit

Milani zbriti në fushë për tu përballur me Venecian në kuadër të javës së pestë të Serisë A.

bandicam 2021-09-22 21-05-26-152

Por një person i veçantë ka marrë vëmendjen nga tribunat e San Siro. Ivan Perisiç po ndiqte në stadium kuqezinjtë duke surprizuar jo pak mediat të cilat e fokusuan menjëherë.

Nuk dihet arsyeja e kësaj prezence të kroatit duke ndjekur rivalët historik, por buja ka qenë e madhe.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/