FOTO/ Superiore me dyer të mbyllura, tifozët e Skënderbeut nuk e braktisin skuadrën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 9, 2020 | 19:07

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit Partizani Vllaznia

FOTO/ Superiore me dyer të mbyllura, tifozët e Skënderbeut nuk e braktisin skuadrën

Pavarësisht vendimit të FSHF-së ditën e sotme për të zhvilluar dy takimet e javës së 26-ë të Kategorisë Superiore Skënderbeu-Kukësi dhe Vllaznia-Partizani pa tifozë për shkak të konfirmimit të dy personave të parë në Shqipëri me koronavirusi, vendimi i qeverisë nuk i ka larguar ambjentet përreth stadiumit të Korçës tifozët e Skënderbeut.

WhatsApp Image 2020-03-09 at 18.56.47

Nhë foto e fundit tregon tifozë të Skënderbeut të mbledhur së bashku pranë stadiumit të qytetit juglindor për të mësuar rezultatin e takimit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com