FOTO/ Sulmuesi anglez nuk duket në fushë, por partnerja e tij “pushton” Portugalinë me pozat seksi

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 5, 2018 | 19:02

FOTO/ Sulmuesi anglez nuk duket në fushë, por partnerja e tij “pushton” Portugalinë me pozat seksi

Bashkëshortja e futbollistit Jamie Vardy, Rebekah Vardy është duke kaluar disa ditë pushimi në Portugali, aty ku po tërheq vëmendjen e të gjithëve me  format dhe pozat seksi.

31-vjeçarja është fotografuar me bikini të verdhë teksa relaksohej në pishinë e duke bërë një dush në ujëvarë.

“The Sun” shkruan se ajo ndodhet në një resort me 5 yje në Portugali së bashku me 4 fëmijët, teksa bashkëshorti i saj në këtë fillim sezoni në Angli nuk ka luajtur 3 ndeshje për shkak pezullimi.

Panorama Plus

www.minuta90.com