FOTO/ Strakosha nuk fshihet, publikon foto me modelen që i ka rrëmbyer zemrën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 11, 2020 | 23:45


FOTO/ Strakosha nuk fshihet, publikon foto me modelen që i ka rrëmbyer zemrën

Esther Adjoa Asiedu është modelja që i ka rrëmbyer zemrën gardianit të Kombëtares, Thomas Strakosha. Çifti po kalon së bashku pushimet në një nga ishujt grekë, ndërkohë që ka qenë vetë portieri i Lacios, i cili nëpërmjet një postimi në “Instastory”, zbuloi lidhjen me modelen, teksa publikoi një foto së bashku, duke i bashkangjitur një zemër si emoji.

Strakosha e dashura

Edhe pse ishte munduar prej kohësh ta mbante të fshehtë lidhjen e dashurisë, më në fund Thomas ka vendosur të zbulojë parneren e tij, e cila duket mjaft seksi.

esther5

Ajo numëron 10 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram. E dashura e Strakoshës, ka publikuar së fundmi disa story në krahët e shqiptarit.

Strakosha

esther10

esther11

esther12

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com