FOTO/ Strakosha i del në krah kolegut Karius: Kurrë mos u dorëzo, bishë…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 27, 2018 | 16:46

FOTO/ Strakosha i del në krah kolegut Karius: Kurrë mos u dorëzo, bishë…

Loris Karius ishte njeriu që i dhuroi trofeun e 13-të Realit në Champions League, dhe me gafat e tij, u bë “gazi i botës”, teksa i fali dy gola madrilenëve.

kariusss

Por, sicc ka nga ata që e ironizojnë, ka edhe nga ata që e përkrahin. Edhe Thomas Strakosha, i ka dalë në krah, dhe nëpërmjet një postimi në Instagram, shkruan: “Kurrë mos u dorëzo, bishë. Rikthehu akoma më i fortë.”

strakosha karius

www.minuta90.com