FOTO/ “Shtëpia e kampionëve”, Partizani publikon ecurinë e punimeve në stadiumin e ri

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 27, 2019 | 23:50


FOTO/ “Shtëpia e kampionëve”, Partizani publikon ecurinë e punimeve në stadiumin e ri

Partizani së shpejti do të ketë stadiumin e tij, teksa vazhdojnë punimet për përfundimin e shtëpisë së re.80581340_1235356506658743_7208621879236493312_o

Ditën e sotme klubi i kuq ka postuar foto nga ecuria e punimeve, për stadiumin e ri.

Në njoftimin e klubit të kuq në “Facebook”, thuhet se momentalisht po përfundon veshja e fasadës në tribunën kryesore. 80828011_1235356089992118_4429656504034918400_o

Thuhet se të gjitha ambientet funksionale të stadiumit, janë konform të gjitha standardeve të UEFA-s.   PARTIZANI

80868098_1235356323325428_5696535237740199936_o

80390974_1235356563325404_5424297412833312768_o 80647842_1235356153325445_7497896679765442560_o 80682634_1235356229992104_124271301002002432_o

 


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/