FOTO/ Shtatlarti i Tiranës rikthehet gati për “luftë”, pas rinovimit edhe Daja në stërvitje

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 16, 2018 | 17:13

FOTO/ Shtatlarti i Tiranës rikthehet gati për “luftë”, pas rinovimit edhe Daja në stërvitje

Majkëll Ngoo, një nga më të spikaturit e Tiranës sezonin e kaluar, ka mbaruar pushimet e tij, dhe tashmë është rikthyer në kryeqytet, gati për të nisur përgatitjet për sezonin e ri.

ngooo

Në fushën stërvitore “Skënder Halili”, Ngoo është paraqitur i veshur me veshje ushtarake, para se të niste stërvitjen bashkë me shokët e tjerë të ekipit.

ngoo

Të pranishëm në stërvitje ditën e sotme, pas rinovimit deri në vitin 2022, kanë qenë edhe Asion Daja e Dorian Kërçiku.

kerciku

daja

www.minuta90.com