FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 25, 2020 | 7:58


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

fb

 

Sulmuesit trembin Tiranën, Mema: Kujdes nga aleancat

Trashi humb derbin, mjeku i Partizanit: Ju tregoj dëmtimin

Nivel i lartë! Nga BESNIK DIZDARI

Bregu, zbulohet klubi suedez që e kërkon

Moviola e javës, rikthehen gafat e arbitrave

Aksident në Ugandë, Vllaznia “divorc” me mbrojtësin

Napoli-Barça, Gatuzo: Nuk ka “burg” për Mesin

Kimish, presion Çelsit: E mbyllim që në Londër

Juve-Inter pa tifozë, Anjeli: Më pëlqen Guardiola

Liverpul magjik, 4 fitore larg titullit

Hazard, Reali në stres për dëmtimin e yllit

Largohet Çoçlli, Novi trajneri i ri i Luftëtarit

/PANORAMASPORT.AL/

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com