FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 17, 2019 | 8:00

FB Kategoria Superiore LAJMI KRYESOR Të fundit

FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

fq1 web

Rikthimi i madh, Muça: Tirana ia del me skemën e zemrës

Mbrojtësi bardheblu: Mund t’i thyejmë tabutë, besojmë te titulli se kemi cilësi

Egbo “SMS” Halilit: Gati të marr ekipin, në derbi ishim disa trajnerë

Goglat përkëdhelin Juven, Guardiola sfidon Realin

Hysaj do përballet me Mesin, Gjimshiti “peshkon” Valencian

OPINION/ Rrofshin presidentët, poshtë trajnerët!

Alarm për Trashin dhe Belicën, Demi zbret në fushë

Duro, kunj trajnerëve të huaj: Paguhen trefish dhe janë pa nivel

Krisje te Flamurtari, bojkoton edhe Birçe

Edi Martini: Ja plani për Teutën

Interi short me fat, Zaneti: Duam trofeun

PANORAMASPORT.AL

 

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com