FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 12, 2019 | 8:00


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

 

fb

Tirana do revansh në derbi, Egbo mesazh Ngosë

Reportazh/ “A gjeti Tirana trajner?” dhe ulërima Çinarit, Lerda shou te Partizani

ApoloniaKS Elbasani 7-0! Kujt duhet t’i vijë turp…? Nga BESNIK DIZDARI

Durrësi, përtej një fitoreje sportive Nga ARTAN SHYTI

“Panenka” në zhavorr, Shkurtaj: Kukësi merr kreun

Ronaldo vë rekord, gjermanët e acarojnë

Bajerni leksion Murinjos, Koman dëmtim horror

Kalon Atalanta, Gjimshiti në qiellin e shtatë

Takaj: Problemi u zgjidh, lojtarët e tepruan

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com