FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 20, 2019 | 8:00

Kategoria Superiore LAJMI KRYESOR Të fundit

FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

web

 

Reja akord për 1.2 milionë €, ja prapaskenat me Dukën

Rrëfimi i Ardi Memës: Shkarkimi im nga Tirana nisi që në… gusht

“Djali im s’luan për Shqipërinë”, FSHF reagon ndaj Rudi Vatës

Shehi: Kukësi favorit për titullin, nuk e kuptoj Skënderbeun

Acarohet Jonuz: Na çorientuan me kalendarin

Kaos me stadiumin, Partizani luan në Elbasan

Gjermania e Holanda e mbyllin me lumë golash

Ndahen vazot, Italia rrezikon Mbapenë e CR7

Milito: Interi për titull, ëndërroj Mesin në Milano

Piontek, Paketa & CO, kombëtaret shërojnë Milanin

Shkarkohet Poçetino, në stol pritet Murinjo

Nis eksodi, Bajraktareviç zhduket nga Vlora

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com