FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 13, 2019 | 8:00

Kategoria Superiore LAJMI KRYESOR Të fundit

FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

 

web

 

Dënimet me stadiume bosh, Tirana shpëton Superioren

U trajtua si gomë trajtua si gomë rezervë, Xhaka refuzon ezervë, Xhaka refuzon të vijë në Kombëtare

Partizani, kryesuesi më i dobët i dekadës së fundit

Flamurtari, Lutaj: Bashkia fajtore, të ndërhyjë urgjent

Kukësi, Gjici vë ultimatum për 4 fi tore radhazi

Mihal Gjika: Humbja me Gjermaninë Lindore izoloi Shqipërinë

Skënderbeu, tre sulmuesit dalin në shitje

Kosova në hall, dëmtohet gjiganti Vedat Muriqi

Plas grushti tek Anglia, Sterling përjashtohet

Ronaldo rigjen buzëqeshjen, Juvja në sulm për Sançon

Për Mjeshtrit e Mëdhenj të sportit Opinion nga Nga ARTAN SHYTI

/PANORAMASPORT.AL/

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com