FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 23, 2018 | 9:00

FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

gazeta23.9

Spektakël për një pikë, goli i Oto Xhon u heq fitoren bardhebluve

Tirana ndal Skënderbeun, irana ndal Skënderbeun, irana ndal Skënderbeun, arbitrat e bëjnë “baltë” arbitrat e bëjnë “baltë”

Mungojnë dy të kuq për korçarët, “masakër” e kryesorit dhe anësorit

Trajneri i Kombëtares së Femrave

Arrestohet Grima, Rudi Vata: Si trukonte në dëm të Vllaznisë

FABIOL REXHEPI/ Në pranga edhe portieri i Besëlidhjes, ja prapaskenat

NË GJIROKASTËR/ Super-Luftëtar në debutimin e Mezanit, zhgënjen Teuta

Premio për derbin, Olsi Rama “shkund” Partizanin

SERIA A/ Fitore me “dhunë”, Interi thyen edhe VAR-in

MILAN/ Gatuzo karikon Higuainin: Më i fortë se Ronaldo

JUVENTUS/ Alegri, shkëndija me Bonuçin: Ka harruar të mbrojë

ANGLI/ Liverpuli e Siti perfektë, Junajtid lamtumirë titullit

 

 


0 Komente Shfaq Komente Fshih komente

Shkruaj nje koment

www.minuta90.com