FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 8, 2021 | 8:00


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport“:

p-sport1

Shansi i fundit, Skenderbeu rikthen sytë nga Ridvan Bode

Mbape fenomenal. PSG thyen një Bajern monstruoz

Cungu: Laçin e shoh kampion, Vllaznia të sulmojë Kupën

Kontratat, “thembra e Akilit” te Partizan

Stadiumi, gati 3 miliardë lekë për Kukësin

Tirana, ofertë belge për Ismajlgecin

Skemë të re, Shqipëria ka një “xhol” si Gjimshiti

Titulli në xhep, Interi fitore për notën 10

Ronaldo-Dibala, Juvja ringjallet kundër Napolit

Benzema harron Liverpulin: Tani të mposhtim Mesin!

Agjenti në seli, Milani tenton të blejë Insinjen

PANORAMASPORT.AL

 

 

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/