FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 10, 2021 | 8:00


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport“:

s410

Tirana “provim” në Korçë, Laçi-Vllaznia si finale

Teuta do shkëputjen, Hoxha u jep zemër

Dinamo, shansi për revansh ndaj Korabit

Partizani, zbulohen ofertat për Çinarin

Benzema-Mesi, dy snajperat shënjestrojnë… titullin

Flik shton kaosin te Bajerni: S’jam fajtori i krizës

Nga Juventusi tek Interi, ja katër hijet e… Kontes

Replikon Anxhaku: Bezhanin e çoj në prokurori

PANORAMASPORT.AL

 

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/