FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2020 | 8:10


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport“:

faqja e pare

Paqe në fushë “patatesh” , Tirana zien për 2 penallti

Olsi Rama: Barazim i drejtë, Najdovski meritonte të kuq

Dede: Duhej të fitonim, Partizani u kënaq me një pikë

Daja: Derbi la për të dëshiruar prej fushës

Muçi: Penalltinë e pranoi edhe Asani, Tirana për titull

Rastet për moviolë, Tiranës iu mohuan dy 11-metërsha

Bardheblutë humbën 10 mijë euro premio, Halili: Do jemi sërish kampionë

ANALIZA/ Lojtarë në korniza dhe nga “6 mbrojtës”, ja pse derbi ishte i vakët

Vllaznia, shansi për të rimarrë kreun

Romanjoli dhe Ibra: Milani do jetë në Champions

Dosja “Suarez”, Juventusi dridhet përpara Torinos

Interi-Bolonja, Konte: Ne, më të fortë sesa akuzat

Levandovski: UEFA më mohoi “Topin e Artë”

Sërish kaos prej Mesit, Kuman sulmon presidentin

Flamurtari-Tomori, COVID-i trazon vlonjatët

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/