FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 3, 2020 | 8:03


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport“:

 

ps3 nen

“Basti” i Asanit: Kthejmë Partizanin kampion

Merkato e bllokuar, në Vlorë nisin plazhin në nëntor

Ardit Krymi: Vllaznia do të tentojë Europën

Krasniqi jashtë, Hoxha mban në ankth durrsakët

Tirana-Kukësi, Muçi: Gati t’i mundim

Uzuni ende me virus, humb edhe duelin me Ronaldon

Zbulohet sherri me Mesin, ja si Setien e kërcënoi

Ibra shënon çdo 51 minuta, Milani do edhe… Eriksenin
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com