FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 20, 2020 | 7:59


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport“:

132

Futbolli në kaos, klubet dhe qeveria e çojnë në “shtesë”

“COVID” i mallkuar, Uzuni humb duelin me Mesin dhe rrezikon Ronaldon

Suad Lici: Pse u largova nga Vllaznia

Dëmtohet Teqja, Daja “fut” Bozhiqin në portë

Hallaçi: Viti i titullit, blerjet duan kohë

Tirana, alarm dëmtimesh për Egbonë

Gjyla: Nuk shtyhet më, bojkoti na ka stresuar

Sherri me Dibalën, Pirlo: Ka 3 muaj që nuk luan

Strakosha e nis ndaj Dortmundit, Inzagi: Fitojmë

Të gjithë kundër Bajernit, Sane: Trofeu, sërish yni

Sfida me Gladbahun, siguritë e Kontes janë Barela e Vidal

Ibra ecën me hapin e Levës, Kapelo: Ky Milan, për titull
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com