FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 5, 2020 | 8:00


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport“:

panorama-sport2

Gega: Blerje të goditura, Kukësi gjithnjë për titull

Halili: Gabuam me Kobinen, pse nuk afruam Shkurtajn dhe Bregun

Si zgjidhet kriza në sport Nga ARBEN MALAJ

Genc Tomori: Të rinjve u erdhi fati në derë

Revolucioni i Rejës: Pse lashë jashtë senatorët

Juvja fiton në tavolinë, ja pse e pësoi Napoli

Murinjo, 6 shpulla Junajtidit, Vila ofendon Liverpulin

Polemika dhe dy të kuq, Strakosha frenon Interin

Dopio Leao e Teo, Milani vazhdon me pikë të plota

Levandovski bën Hertën për infarkt, rikthehet D. Kosta

Prenga dhe Qose vishen si bomberë në Europë

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com