FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 25, 2020 | 8:09


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport“:

panorama sport

Tirana fiton derbin me Dinamon, Egbo: Jemi gati per Europen

Partizani me marsh të ani me marsh të parë, Daja ngre tonet

Kreshnik Tartari: Duhet Ministri Sporti më vete

Tomas Brdariç: I befasuar në Shkodër, ja si e rikthejmë Vllazninë

Duka dhe neni 13, ja pse shpreson Skënderbeu

Hebaj: Teuta do të jetë për titull

Nojer fenomenal, Bajerni merr edhe Superkupën

Ibra me “COVID”, por Çalhanoglu nderon Milanin

Firmos Dervishi, Lukaku: Kumbulla mbrojtës i madh

Juventus, drejtori Paratiçi në listën e përgjimeve

Suarez largohet në lot: Mesit i folën keq për mua

Shkëndija e Gjokës tremb Murinjon, eliminohet Drita
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com